[wpcrl_login_form] [wpcrl_register_form]

Польща – навчання на вищому рівні, адже в цій країні прикладають максимум зусиль, аби освіта була якомога доступніша, простіша і відкривала безліч можливостей молодим людям. Навчання в Польщі на протязі багатьох років вважається одним з найбільш перспективних напрямків отримати європейську освіту для іноземців. В РП нараховується близько півтисячі вищих навчальних закладів, які раді іноземним студентам. У 2013/2014 році в Польщі навчалося 35 983 іноземців з 149 країн світу. А вже в 2016/2017 їх число зросло майже вдвічі до 65 793, які приїхали з 166 країн. Найбільше закордонних студентів приїжджає з України та Білорусі, в останні роки підвищилася активність абітурієнтів з Індії, що займають третє місце, далі норвежці та шведи, яких в основному цікавить медична освіта, менші, але теж істотні групи складають студенти з Іспанії, Туреччини, Німеччини, Чехії та Росії. Щороку зростає число приїжджають абітурієнтів до Польщі. Навчаються вони у державних і приватних вищих навчальних закладах і отримують ступінь бакалавра, магістра або доктора наук. Уряд РП активно працює над тим, щоб наука ставала більш привабливою, розробляються різні проекти й програми по залученню іноземних абітурієнтів.

Навчання українців в Польщі

Абітурієнти з України складають найбільшу групу серед іноземних студентів у РП. Згідно зі статистикою (джерело: GUS) в 2014 їх кількість досягла 15 123, у 2015 – 23 392, у 2016 – 30 589 та 2017 років – 35 584. Як бачимо, кількість зацікавлених навчанням в Польщі українців з кожним роком значно зростає. Це й не дивно, оскільки досконала інфраструктура і надсучасна система освіти спомагаючи цьому. Абітурієнтам надано величезний вибір освітніх напрямків та навчальних закладів, а головне – не далеко від дому. Навчання в Польщі для українців – це проживання в країні зі схожою культурою і традиціями, що допомагає швидко адаптуватися, а невеликий мовний бар’єр сприяє тому, що студенти не відчувають себе «чужими».

Переваги навчання в Польщі:

 • Співвідношення ціни та якості освіти. Вважається, що Польща – це доступне навчання для іноземців. Ціни починаються від 800 євро/рік, звичайно, потрібно ще додати витрати на проживання та харчування, але навіть вони вважаються невисокими в порівнянні з іншими країнами Європи.
 • Можливість навчання англійською за доступною ціною. Сьогодні, більшість польських університетів має в своїй пропозиції навчання в 100% англійською, а деякі навіть дають можливість отримати одночасно два дипломи двох навчальних закладів, наприклад польського ВНЗ і британського. Англомовні програми в Польщі дуже сильні з високо кваліфікованим викладацьким складом. Що найцікавіше – відносно не висока ціна. Середня вартість освіти в Польщі англійською 2500 євро/рік, в той час як в Англії ця сума становить близько 18 000 євро.
 • Важливим фактом є диплом європейського зразка. Його отримання відкриває двері молодим людям на престижну роботу не тільки в РП, а й в інших країнах.
 • Величезний вибір спеціальностей, доступних на бакалавраті і магістратурі. Друга вища освіта за кордоном – також доступна в Польщі.

Навчання в Польщі з Картою Поляка

Вища освіта в Польщі може бути безкоштовною для господарів Карту Поляка. Але серед абітурієнтів та їх батьків які мають цей “чарівний документ” виникає ілюзія – більшість думає, якщо у них є КП – це гарантія безкоштовної освіти в Польщі. Але ні, – це не так! Карта Поляка дає можливість вступити на безкоштовні місця. Це означає, що зарахування кандидатів до польських університетів проходить за таких самих правил, як і для громадян РП – на конкурсній основі, можуть бути вступні іспити. Бонусом, для кандидатів які мають КП при зарахуванні на англомовні програми, є на багато нижча ціна – вартість навчання як для польських громадян. Наприклад, навчання у Вроцлавському університеті англійською для іноземців коштує 3000 євро/рік, а для студентів з польським походженням – 1000. Крім цього, той хто має Карту поляка має право до отримування щомісячної соціальної стипендії і в держ. вузах і приватних, яка в більшій мірі покриває витрати на освіту та власні потреби. Ті, кому не пощастило отримати Карту поляка, мають можливість скористатися програмами стипендій або грантами. Кожен вищий навчальний заклад розробляє та впроваджує власну система стипендій і знижок для іноземців. Безплатна вища освіта у Польщі, отримання гранту чи стипендії, що частково або повністю покриє вартість навчання, – це реальність!

7 основних причин чому варто вибрати саме навчання в Польщі
 1. По-перше, співвідношення вартості та високого рівня освіти. Найчастіше, університети РП надають якісну європейську освіту за ту ж ціну, що в Україні, Білорусі, Казахстані чи Росії, а то й дешевше, але рівень значно вищий. Також існує можливість безкоштовного навчання в Польщі. Головне – випускники в результаті отримують диплом, що визнається практично у всіх країнах світу. А це, однозначно, відкриває безліч можливостей для майбутньої роботи.
 2. Вагома причина, чому варто вибрати саме освіту в Польщі, – спрощений процес вступу іноземних кандидатів. Щоб стати студентом польського університету, не потрібно складати вступні екзамени чи ЗНО, достатньо отримати атестат, а це, погодьтеся, великий плюс.
 3. Польські університети пропонують найрізноманітніші спеціальності. Вирушаючи на навчання в РП, ви однозначно поступите на бажану спеціальність в обраній сфері. Польські ВНЗ намагаються максимально відповідати усім вимогам ринку і своїх студентів.
 4. Польща – європейська країна, де вартість проживання нижча ніж в інших країнах. Це дорівнює більш низьким витратам і дешевшому студентському житті. Плюс у вас буде можливість пізнати багатогранну культуру Польщі.
 5. Придбання безцінного життєвого досвіду – саме це дасть вам навчання за кордоном в Польщі
 6. Якщо ви вибрали освіту у Польщі, перед вами відкриється безліч можливостей для подорожей. Студенти отримують карту побиту і можуть без віз подорожувати в межах Європейського Союзу. Крім того, зі студентською візою можна працювати.
 7. Ну і врешті-решт – близьке географічне розташування. Батьки можуть не хвилюватися, що їх дитина далеко, а студент практично на будь-які вихідні може навідатися додому.

Умови зарахування прості та під силу кожному, хто ставить перед собою ціль – навчатися в Польщі. Перебуваючи в Європі, в її інформаційному та культурному просторі, Ви зміните своє життя на краще. Перед Вами відкриються зовсім нові перспективи й можливості! На нашому сайті Ви знайдете всю інформацію про країну, систему освіти, життя і вступ в польські університети.

Освітня пропозиція

ОСВІТНЯ ПРОПОЗИЦІЯ ФІРМИ ENTRANT ВКЛЮЧАЄ В СЕБЕ ВСТУП ДО УНІВЕРСИТЕТІВ, ТЕХНІКУМІВ ПОЛЬЩІ ТА МОВНІ КУРСИ

Після 9 класу

Навчання в Польщі після 9 класу Хочете отримати повну середню освіту за кордоном – розгляньте варіант навчання в Польщі після 9 класу. Цей напрямок з кожним роком набирає обертів: більше абітурієнтів зацікавлених вступом, більше польських технікумів відкривають двері […]

читати більше

Після 11 класу

Навчання в Польщі після 11 класу від “А” до “Я” На сьогодні всі вищі навчальні заклади Польщі “відкриті” на іноземних студентів. Кожен випускник, який спевнить критерії набору, може відправиться на навчання в Польщу після 11 класу. Вузи пропонують […]

читати більше

Магістратура

Магістратура в Польщі переваги Все більше і більше іноземних студентів, отримавши титулу бакалавра, вирішують продовжити навчання на магістратурі саме в Польщі. Що ж заохочує студентів до такого вибору? Головна причина, що всього за 1,5 або 2 роки навчання […]

читати більше

Медична освіта

Медична освіта в Польщі Високий рівень освіти, що не відступає від світових стандартів та в кілька разів нижча вартість навчання – є найбільш повторюваними аргументами при вступі на медичну освіту в Польщі. Сьогодні в польських мед університетах навчається […]

читати більше

Ціна навчання в Польщі

Навчання в Польщі - це якісну європейську освіту за відносно низькою ціною. Ціна навчання в Польщі залежить в основному від навчального закладу, його цінової політики, престижу і можливостей, які надаються студентам. Але варто відзначити, що саме навчання - це далеко не всі витрати, які вам доведеться оплачувати. Адже, студентам потрібно десь проживати, харчуватися, активно проводити вільний час і тд.

Вартість навчання в Польщі в університетах

Є кілька факторів, що впливають на вартість навчання в Польщі
 1. Тип навчального закладу. Вартість навчання в державних університетах у Польщі починається від 2000 євро/рік - це передбачено законом про освіту іноземців. Деякі державні внз знайшли спосіб зробити навчання більш доступним, вводячи програми знижок. Приватні університети РП самі встановлюють ціни за надані освітні послуги. Тому ціни різноманітні: починаються від 800 до 3500 євро/рік, середня вартість 1500 євро/рік.
 2. Мова викладання. Плата за навчання англійською - дорожча, ніж на польською, може навіть перевищувати в два рази.
 3. Форма навчання. Особливої ​​різниці в вартості навчання на стаціонарній або заочній формі - немає. У більшості університетів ціни не відрізняються, але все ж в деяких, заочну вищу освіту в Польщі не суттєво дешевше.
 4. Спеціальність. Найдорожчі медичні та художні спеціальності. Навчання на хірурга, лікаря або стоматолога обійдеться в межах 8000-12000 євро/рік. Художні напрямки - близько 6000 євро/рік. Не з дешевих технічні та IT напрямки - від 2000 до 5000 євро/рік.
 5. У деяких вузах ціни на навчання в Польщі можуть відрізнятися в залежності з якої країни кандидат. Наприклад вартість навчання в Польщі для українців, білорусів, казахів, грузинів, росіян і країн ЄС буде абсолютно інша ніж для кандидатів з Африки.
Читати далі Сховати

Університети

Ми пропонуємо тільки найпрестижніші рейтингові ВНЗ Польщі

ВІДГУКИ КЛІЄНТІВ

ВІДГУКИ СТУДЕНТІВ ТА ЇХ БАТЬКІВ ПРО ВСТУП, НАВЧАННЯ ТА ПОБИТ В ПОЛЬЩI

КОШТ ПОСЛУГ

ПОСЛУГИ ФІРМИ ENTRANT Є ПЛАТНИМИ.

"Вступ online"

€290

ВСТУП В УНІВЕРСИТЕТИ – ПАРТНЕРИ

повне оформлення в внз

переклади документів

візова підтримка

консультаційно-інформаційна підтримка протягом усього періоду навчання

Подати заявку

"All inclusive"

€490

ВСТУП ДО ВНЗ І НА РІЧНІ МОВНІ КУРСИ «ЗЕРУВКУ»

повне оформлення в внз

переклади документів

візова підтримка

Support During Student’s

Подати заявку

"Технікум"

€690

ВСТУП В ТЕХНІКУМИ І ЛИЦЕЇ ПІСЛЯ ЗАКІНЧЕННЯ 9-10 КЛАСУ

повне оформлення

переклади документів

візова підтримка

організація приїзду, адаптаційна підтримка і робота координатора протягом 1 року

Подати заявку

"Мовні курси"

€150

ВСТУП НА СЕМЕСТРАЛЬНІ, 1-,2-,3-МІСЯЧНІ МОВНІ КУРСИ

повне оформлення на курс

-

візова підтримка

Зустріч та підтримка на протязі проходження мовного курсу

Подати заявку

Блог

АКТУАЛЬНІ НОВИНИ ПРО НАВЧАННЯ ТА ПРОЖИВАННЯ В ПОЛЬЩІ, ЗНИЖКИ ТА СТИПЕНДІЇ ДЛЯ ІНОЗЕМЦІВ, ТА БАГАТО ІНШОГО…